Poul Erik Clausen

Generalsekretær 

Tlf.: 86 73 30 10

Mobil: 21 24 40 65

E-mail: pec@jyskborneforsorg.dk

Pia Thomasen

Forretningsfører

Tlf.: 86 73 30 11

Mobil: 40 54 36 91

E-mail: pia@jyskborneforsorg.dk 

 

Marie Nyegaard

Landssekretær og Leder af HUSRUM Danmark

Tlf.: 86 73 30 13

Mobil: 60 86 50 92

E-mail: marie@jyskborneforsorg.dk  

Heidi Reippurt

Udviklingskonsulent

Mobil: 41 16 99 42

E-mail: heidi@jyskborneforsorg.dk

 

Didde Christine Toft

Udviklingskonsulent

Mobil: 28 71 83 01

E-mail: didde@jyskborneforsorg.dk

 

Susanne Nielsen

Sekretær 

Tlf.: 86 73 30 15

E-mail: susanne@jyskborneforsorg.dk 

Hanne Vestergaard

Bogholder 

Tlf.: 86 73 30 12

E-mail: hanne@jyskborneforsorg.dk 

Louise Lopdrup

Bogholder 

Tlf.: 86 73 30 16

E-mail: louise@jyskborneforsorg.dk 

Lykke Trolle Friis

Bogholder 

Tlf.: 86 73 30 14

E-mail: lykke@jyskborneforsorg.dk 

Marie Minette Thomsen

Regnskabsassistent

E-mail: 

marieminette@jyskborneforsorg.dk 

Anne Hjortkjær

Koordinator for HUSRUM Horsens og Hjerteven 

Tlf.: 61 77 64 76

E-mail: anne@move-horsens.dk

Michael Gregersen 

Pedel 

Tlf.: 40 83 87 01

E-mail: pedel@jyskborneforsorg.dk 

Ulla Skov

Køkkenansvarlig 

Billede af Udviklings- og Bestyrelseskonsulent Janne Holst

Janne Holst

Udviklings- og Bestyrelseskonsulent

Tlf.: 21 60 15 22

E-mail: Janne@jyskborneforsorg.dk

Billede af Kommunikationsmedarbejder

Laura Gundorff Boesen

Kommunikationsmedarbejder

Tlf.: 40 11 47 44

E-mail: Laura@jyskborneforsorg.dk